Varavaltuutetut

varajäsen
Aidanjuuri-Vestala Tanja, Luottamushenkilö, ps.
Tanssijantie 13, 01390 Vantaa
+358 50 536 7152
tanja.aidanjuurivest@vantaa.fi
varajäsen
Arlin Tiina, sd.


tiina.arlin@vantaa.fi
varajäsen
Bulut Emil, vihr.
Liesikuja 6 B 27, 01600 Vantaa
+358 50 343 2880
emil.bulut@vantaa.fi
varajäsen
Demiri Funda, vas.

+358 45 152 0540
funda.demiri@vantaa.fi
varajäsen
Gill Sukhdarshan, kok.

+358 40 514 7216
sukhdarshan.gill@vantaa.fi
varajäsen
Haapalainen Tuija, sd.

+358 40 530 2959
tuija.haapalainen@vantaa.fi
varajäsen
Hakulinen Pentti, Kaupunkineuvos, kesk.
Markuntie 5B, 01400 Vantaa
+358 50 598 5858
pentti.hakulinen@vantaa.fi
varajäsen
Haverinen Soili, Teologi, kd.
Herttuantie 3 C 50, 01520 Vantaa
+358 50 356 1165
soili.haverinen@vantaa.fi
varajäsen
Heikkonen Raija, Psykoterapeutti, sd.
Laidunpolku 5 E 24, 01360 Vantaa
+358 40 820 3667
raija.heikkonen@vantaa.fi
varajäsen
Heinänen Juha-Pekka, ps.
Piikkikuja 6 A 12, 01650 Vantaa
+358 40 514 1773
juha-pekka.heinanen@vantaa.fi
varajäsen
Heiska Vesa, Huoltamovastaava, ps.
01300 vantaa
+358 40 350 8038
vesa.heiska@vantaa.fi
varajäsen
Heiskanen Jaana, Laboratoriomestari, sd.
Laajavuorenkuja 3 F 67, 01620 Vantaa

jaana.heiskanen@vantaa.fi
varajäsen
Helanen Markus, vihr.

+358 40 824 7831
markus.helanen@vantaa.fi
varajäsen
Herranen Jouni, ps.


jouni.herranen@vantaa.fi
varajäsen
Hristov Johanna, sd.


johanna.hristov@vantaa.fi
varajäsen
Huhta Jaana, vihr.

+358 40 577 7848
jaana.huhta@vantaa.fi
varajäsen
Huhtamella Jani, sd.

+358 40 535 3728
jani.huhtamella@vantaa.fi
varajäsen
Hynninen Mari, sd.
Jousitie 2 E, 01280 Vantaa
+358 44 088 8633
mari.hynninen@vantaa.fi
varajäsen
Hämäläinen Anu, sd.


anu.hamalainen.lh@vantaa.fi
varajäsen
Jashanica Xhemail, kok.

+358 45 341 4030
xhemail.jashanica@vantaa.fi
varajäsen
Josefsson Helen, kok.

+358 50 345 9880
helen.josefsson@vantaa.fi
varajäsen
Kaartokallio Loviisa, kd.


loviisa.kaartokallio@vantaa.fi
varajäsen
Karén Timo, kok.

+358 40 820 0401
timo.karen@vantaa.fi
varajäsen
Kivimäki Kaarlo, vas.

+358 50 404 5879
kaarlo.kivimaki@vantaa.fi
varajäsen
Kivimäki Otso, kok.

+358 44 522 6996
otso.kivimaki@vantaa.fi
varajäsen
Koivuniemi Petri, kok.

+358 40 501 7030
petri.koivuniemi@vantaa.fi
varajäsen
Korhonen Antti, kok.


antti.korhonen@vantaa.fi
varajäsen
Kortesalmi Marilla, Liiketalouden lehtori, kok.
Hirvastie 15, 01450 Vantaa
+358 40 652 6141
marilla.kortesalmi@vantaa.fi
varajäsen
Kotila Pirkko, Toimittaja, VTM, vas.


pirkko.kotila@vantaa.fi
varajäsen
Laakso Sari, vihr.

+358 50 532 2134
sari.j.laakso@vantaa.fi
varajäsen
Lepistö Matti, kok.
Arinatie 18, 01520 Vantaa
+358 40 865 6729
matti.lepisto@vantaa.fi
varajäsen
Liinakoski Eija, ps.

+358 50 341 1416
eija.liinakoski@vantaa.fi
varajäsen
Lind Antti, Toimitus johtaja, ps.
viestitie, 01280
+358 40 512 1909
antti.lind@vantaa.fi
varajäsen
Lindblad Christina, Yrityspalveluneuvoja, vihr.
01350 Vantaa
+358 44 529 3344
christina.lindblad@vantaa.fi
varajäsen
Luukkonen Hanna , kesk.


hanna.luukkonen@vantaa.fi
varajäsen
Lyyra Markus, Director, Business development, kok.
Ainontie 15, 01630 Vantaa
+358 400 210 169
markus.lyyra@vantaa.fi
varajäsen
Merelä Mikko, Kirvesmies, sd.
Ongenkoukku 1, 01490 Vantaa
+358 400 468 255
mikko.merela@vantaa.fi
varajäsen
Miessmer Petra, vihr.


petra.miessmer@vantaa.fi
varajäsen
Nguyen Chau, vas.
Evästie 5 D 34, 01360 Vantaa
+358 44 235 1926
chau.nguyen@vantaa.fi
varajäsen
Nieminen Johannes, ps.

+358 45 869 6810
johannes.nieminen@vantaa.fi
varajäsen
Olin Tessa, Lähihoitaja, Sosionomi AMK, sd.


tessa.olin@vantaa.fi
varajäsen
Pajunen Sirpa, vihr.

+358 50 577 0982
sirpa.pajunen@vantaa.fi
varajäsen
Pasanen Alisa, sd.


alisa.pasanen@vantaa.fi
varajäsen
Pesonen Petrus, ps.

+358 400 629 680
petrus.pesonen@vantaa.fi
varajäsen
Pispala Nina, vas.

+358 400 015 242
nina.pispala@vantaa.fi
varajäsen
Puoskari Pentti, Dosentti, FT, VTT, sd.
Leppäkorventie 40 C as. 2, 01450 Vantaa
+358 40 588 2620
pentti.puoskari@vantaa.fi
varajäsen
Pylsy Anniina, kok.

+358 50 912 2054
anniina.pylsy@vantaa.fi
varajäsen
Pääsukene Sonja, sd.


sonja.paasukene@vantaa.fi
varajäsen
Rautio Mika, Isännöitsijä, kok.
Laurintie 146, 01400 Vantaa
+358 50 590 3210
mika.rautio@vantaa.fi
varajäsen
Rautio Pekka, vihr.

+358 500 335 669
pekka.rautio@vantaa.fi
varajäsen
Rehnström Kristian, r.

+358 50 453 4271
kristian.rehnstrom@vantaa.fi
varajäsen
Ristivehmas Kari, kok.

+358 50 561 9581
kari.ristivehmas@vantaa.fi
varajäsen
Ruotsalainen Susanna, Account Manager, kok.
01390 Vantaa
+358 40 583 7012
susanna.ruotsalainen@vantaa.fi
varajäsen
Sainio Jari, tonttiasiamies, sd.
Terhitie 20 A1, 01350 VANTAA
+358 400 419 676
jari.sainio@vantaa.fi
varajäsen
Sieviläinen Marianne, yo.merkonomi, r.
Hiidenkivenpolku 4B, 01690 Vantaa
+358 40 844 6522
marianne.sievilainen@vantaa.fi
varajäsen
Siniketo-Pietilä Katja, Sales Manager, kok.
Annankalliontie 15 a as 2, 01380 Vantaa
+358 50 533 3279
katja.siniketo-pietila@vantaa.fi
varajäsen
Sipilä Marianne, Lehtori, kok.
Jousitie 11 e 10, 01280 Vantaa
+358 44 523 2915
marianne.sipila@vantaa.fi
varajäsen
Särkelä Jussi, Tietokirjailija, sd.
Ruskokuja 10 i, 01620 Vantaa
+358 40 847 5742
jussi.sarkela@vantaa.fi
varajäsen
Särkkä Heidi, sd.


heidi.sarkka@vantaa.fi
varajäsen
Tawasoli Eva, vihr.

+358 40 578 2294
eva.tawasoli@vantaa.fi
varajäsen
Toivonen Teija, sd.


teija-tuulia.toivonen@vantaa.fi
varajäsen
Valtanen Hanna, Valtiotieteiden maisteri, vihr.
Aatelitie 3 D 11, 01520 Vantaa
+358 50 568 1960
hanna.valtanen@vantaa.fi
varajäsen
Vanhanen Maija, opettaja, FM, kesk.


maija.vanhanen@vantaa.fi
varajäsen
Varpula Minna, vihr.


minna.varpula@vantaa.fi
varajäsen
Vesa Tiina, sd.


tiina.vesa@vantaa.fi
varajäsen
Virta Raija, kok.

+358 50 461 1975
raija.virta@vantaa.fi

Ajankohtaista

Instagram

Twitter