Kivistön aluetoimikunta

Kuvassa Kivistön aluetoimikunta

Kivistön aluetoimikunta edustaa koko suuraluetta, johon kuuluvat seuraavat kaupunginosat: Myllymäki, Piispankylä, Seutula, Kivistö, Keimola, Vestra, Luhtaanmäki, Riipilä, Lapinkylä ja Kiila.

Aluetoimikunta kokoontuu:
- 1.3.2017 klo 17.30 (Aluerahahakemukset on jätettävä viimeistään 8.2.2017)
- 10.5.2017 (19.4.2017)

Ota yhteyttä aluetoimikunnan jäseniin ja kerro ajatuksistasi!

S-postit: etunimi.sukunimi(at)vantaa.fi

puheenjohtaja
Juurikkala Timo Johannes, erityisavustaja, vihr.
Vestrantie 12, 01750 Vantaa
+358 40 555 4013
Timo.Juurikkala@vantaa.fi
varapuheenjohtaja
Åstrand Stefan, r.

040 5278317
Stefan.Astrand@vantaa.fi
jäsen
Bäckström Kaj Johan Herbert, sd.

040 7250258
Kaj.Backstrom@vantaa.fi
jäsen
Eränkö Petteri Timoteus, ps.

+358 40 596 3364
Petteri.Eranko@vantaa.fi
jäsen
Heino Jouko Juhani, vas.

0400 216965
Jouko.Heino@vantaa.fi
jäsen
Homan Riikka Vilhelmiina, kok.

044 5114022
Riikka.Homan@vantaa.fi
jäsen
Hämäläinen Anu, toimistovastaava, sd.


Anu.Hamalainen.lh@vantaa.fi
jäsen
Juurinen Nina Karoliina, kok.

+358 44 524 3209
Karoliina.Juurinen@vantaa.fi
jäsen
Leppänen Marja Leena, sd.

040 7093904
Marja.Leppanen@vantaa.fi
jäsen
Meriläinen Ilkka Tapio, kok.

0400 507870
Ilkka.Merilainen@vantaa.fi
jäsen
Nurmela Jouni Pertti Kalevi, sd.

+358 400 528 973
Jouni.Nurmela@vantaa.fi
jäsen
Parkkima Marja Elisabeth, ps.

040 5465510
Marja.Parkkima@vantaa.fi
jäsen
Runsten Suvi, vihr.

050 5690049
Suvi.Runsten@vantaa.fi
jäsen
Vähäkangas Jussi


jussi.vahakangas@vantaa.fi
varajäsen
Alatarvas Ritva Helena Kyllikk


Ritva.Alatarvas@vantaa.fi
varajäsen
Chen Jenni, kok.

050 5126568
Jenni.Chen@vantaa.fi
varajäsen
Huhtamella Jani

+358 40 535 3728
jani.huhtamella@vantaa.fi
varajäsen
Kaiju Erja Susanna, kok.


Susanna.Kaiju@vantaa.fi
varajäsen
Leino Jarkko Keijo Juhani, kok.

0400 817890
Jarkko.Leino@vantaa.fi
varajäsen
Parkkima Timo Henri

0400 854424
Timo.Parkkima@vantaa.fi
varajäsen
Peltola Mervi Marjaana, vihr.

040 5926185
Mervi.Peltola@vantaa.fi
varajäsen
Rehnström Karl Kristian, DI, r.
Nykullavägen 9, 01760 VANDA
+358 50 453 4271
Kristian.Rehnstrom@vantaa.fi
varajäsen
Riikonen Pekka Johannes, kesk.

+358 50 338 7394
pekka.riikonen@vantaa.fi
varajäsen
Riski Norna Anita, sd.

050 3714017
norna.riski.lh@vantaa.fi
varajäsen
Romppanen Eero Johannes, sd.

044 3333787
Eero.Romppanen@vantaa.fi
varajäsen
Viljamaa Marja-liisa, vas.

040 7028397
Marja-Liisa.Viljamaa@vantaa.fi
varajäsen
Ånäs Maarit Helena, sd.

040 7640466
Helena.Anas@vantaa.fi