Koivukylän aluetoimikunta

Koivukylän aluetoimikunta edustaa Koivukylän suuralueen kaupunginosista Asolaa, Koivukylää, Havukoskea, Päiväkumpua, Rekolaa.

Aluetoimikunta kokoontuu:
- 8.3.2017 klo 17 (Aluerahahakemukset on jätettävä viimeistään 15.2.2017)
- 10.5.2017 klo 17 (19.4.2017)

Ota yhteyttä aluetoimikunnan jäseniin ja kerro ajatuksistasi!

S-postit: etunimi.sukunimi(at)vantaa.fi

puheenjohtaja
Puha Seija Kyllikki Sävele, Fil. maisteri, kok.

040 5703839
Seija.Puha@vantaa.fi
varapuheenjohtaja
Saarinen Erkki Armas, sd.

050 3849198
Erkki.Saarinen@vantaa.fi
jäsen
Ahokas Jari Juhani, Järjestelmäasiantuntija, kok.
Ismontie 1 B, 01420 Vantaa
050 5670200
Jari.Ahokas@vantaa.fi
jäsen
Helenius Tuija


tuija.helenius@vantaa.fi
jäsen
Kanalanmäki Erkki


erkki.kanalanmaki@vantaa.fi
jäsen
Kantola Pekka Tapio, vihr.

041 5167955
Pekka.Kantola@vantaa.fi
jäsen
Kulusjärvi-Touray Taina


taina.kulusjarvi-touray@vantaa.fi
jäsen
Patshijew Ann-mari, Toimitusjohtaja, kok.

040 5893934
Ann-Mari.Patshijew@vantaa.fi
jäsen
Pekola Sari Johanna, sd.

040 5243916
SariLH.Pekola@vantaa.fi
jäsen
Peltonen Heimo Kalevi, sd.

050 5737660
Kalevi.Peltonen@vantaa.fi
jäsen
Peltonen Varpu Signild, sd.

+358 50 543 2350
Varpu.Peltonen@vantaa.fi
jäsen
Pesonen Eva Karin Ingeborg, ps.

0400 748152
eva.pesonen@vantaa.fi
jäsen
Rautiainen Teppo

+358 44 506 8640
Teppo.Rautiainen@vantaa.fi
jäsen
Rautio Mika Jukka-pekka, kok.

050 5903210
Mika.Rautio@vantaa.fi
varajäsen
Fagerlund Aila Anneli Tellervo, kok.


Aila.Fagerlund@vantaa.fi
varajäsen
Hannonen Ilkka Pertti Juhani, kok.

040 0925923
Ilkka.Hannonen@vantaa.fi
varajäsen
Järvinen Kimmo


kimmo.jarvinen@vantaa.fi
varajäsen
Kanalanmäki Sirje, kesk.

+358 50 525 7534
sirts07@lot.ee
varajäsen
Koskinen Sami


sami.koskinen@vantaa.fi
varajäsen
Kotta Hanna, vihr.


hanna.kotta@vantaa.fi
varajäsen
Kotta Henry, LVI-asentaja
Laurankuja 1 E 14, 01360 Vantaa

henry.kotta@pp.inet.fi
varajäsen
Marttinen Anita Annikki, kok.

040 5801553
Anita.Marttinen@vantaa.fi
varajäsen
Marttinen Paula, ps.

040 4163355
Paula.Marttinen@vantaa.fi
varajäsen
Mäkinen Virpi Helena, tietohallintosuunnittelija, sd.
Tuulantie 18, 01400
040 8278196
Virpi.Makinen.lh@vantaa.fi
varajäsen
Nieppo Kimmo Ilmari, kok.

040 5870460
Kimmo.Nieppo@vantaa.fi
varajäsen
Salonen Seppo


seppo.salonen@vantaa.fi
varajäsen
Silen Tuula Kaarina, sd.

040 8367416
Tuula.Silen.lh@vantaa.fi
varajäsen
Tilander Liisa Marjatta, vas.
Paimenenkatu 19 A 25, 01360 Vantaa
+358 50 535 8481
Liisa.Tilander@vantaa.fi