Myyrmäen aluetoimikunta

Kuvassa Myyrmäen aluetoimikunta

Myyrmäen aluetoimikunta edustaa Myyrmäen suuraluetta. Johon kuuluvat seuraavat kaupunginosat Länsi-Vantaalla: Vantaanlaakso, Kaivoksela, Martinlaakso, Myyrmäki, Varisto, Vapaala, Petikko, Askisto, Hämeenkylä, Linnainen sekä Hämevaara.

Aluetoimikunta kokoontuu:
- 8.2.2017 klo 17 (Aluerahahakemukset on jätettävä viimeistään 18.1.2017)
-10.5.2017 klo 17 (19.4.2017)

Ota yhteyttä aluetoimikunnan jäseniin ja kerro ajatuksistasi!

S-postit: etunimi.sukunimi(at)vantaa.fi

puheenjohtaja
Heiskanen Jaana, sd.

+358 40 733 1647
Jaana.Heiskanen@vantaa.fi
varapuheenjohtaja
Karhunen Lea Anneli, kok.

040 5863354
Anneli.Karhunen@vantaa.fi
jäsen
Heikkilä Rauno


rauno.heikkila@vantaa.fi
jäsen
Itäkannas Loviisa Katariina, vas.

+358 50 461 9305
Loviisa.Itakannas@vantaa.fi
jäsen
Kaukonen Pekka, kok.

0400 729755
Pekka.Kaukonen@vantaa.fi
jäsen
Kemppinen Hilkka Elina, sd.

0400 701545
Hilkka.Kemppinen@vantaa.fi
jäsen
Laakso Sari Johanna, Varhaisiän musiikinopettaja, vihr.

+358 50 532 2134
Sari.J.Laakso@vantaa.fi
jäsen
Lauren Leena Aune Marjatta, ps.

044 5014438
Leena.Lauren@vantaa.fi
jäsen
Lehtonen Tuula Tellervo, kd.

044 0612703
Tuula.Lehtonen@vantaa.fi
jäsen
Pesonen Petrus Leo Mikael, ps.
Kukinkuja 10 E 78, 01620 Vantaa
0400 629680
Petrus.Pesonen@vantaa.fi
jäsen
Pihlaja Jouko Aarto Juhani, VTK, sd.
Kilterinaukio 5 C 2, 01600 Vantaa
040 5947243
Jouko.Pihlaja@vantaa.fi
jäsen
Räsänen Kiki Kirsi Tamara, kok.

040 1715545
Kiki.Rasanen@vantaa.fi
jäsen
Saarinen Timo Eino Johannes, sd.

0500 465922
Timo.Saarinen@vantaa.fi
jäsen
Vesterinen Unto Kalervo, kok.

040 5892849
Unto.Vesterinen@vantaa.fi
varajäsen
Aly Sirpa, sd.

041 4497877
Sirpa.Aly@vantaa.fi
varajäsen
Blomster Toni Johan, Asentaja, sd.

040 5709634
Toni.Blomster@vantaa.fi
varajäsen
Heikkilä Aila Mirjami, vihr.

045 6714840
Aila.Heikkila@vantaa.fi
varajäsen
Huovinen Jyrki, sd.


Jyrki.Huovinen@vantaa.fi
varajäsen
Karhuvaara Markus


markus.karhuvaara@vantaa.fi
varajäsen
Kyyrö Jari Tapani, kd.

040 4835195
Jari.Kyyro@vantaa.fi
varajäsen
Luhta Tuija, vihr.


tuija.luhta@vantaa.fi
varajäsen
Martinaho Ari


ari.martinaho@vantaa.fi
varajäsen
Miettinen Liisa


liisa.miettinen@vantaa.fi
varajäsen
Niskanen Timo Petteri, vihr.

0400 908020
Petteri.Niskanen@vantaa.fi
varajäsen
Purho Tapani Antero, ps.

040 5103861
Tapani.Purho@vantaa.fi
varajäsen
Sovanen Timo, kok.


Timo.Sovanen@vantaa.fi
varajäsen
Tahvanainen Soile


soile.tahvanainen@vantaa.fi
varajäsen
Tähtikunnas Tuija Marjut, kok.

050 4346624
Tuija.Tahtikunnas@vantaa.fi