Yhteystiedot

Nuorisopalveluiden toimisto
Kielotie 20 C, 4krs, 01300 Vantaa

Riikka Åstrand

nuorisopalveluiden johtaja va.

050 539 4555
riikka.astrand@vantaa.fi

Ari Tossavainen

nuorisoasiainpäällikkö

Tikkurilan alue
0400 427 713
ari.tossavainen@vantaa.fi

Taina Saarenpää

nuorisoasiainpäällikkö
järjestöt ja kansalaistoiminta
040 523 4744
taina.saarenpaa@vantaa.fi

Pekka Mäkelä

aluenuorisopäällikkö, Myyrmäen ja Martinlaakson alue
Liesitori 1, 01600 Vantaa
040 0773282
pekka.makela@vantaa.fi

Katja Günther

aluenuorisopäällikkö, Korso-Koivukylän alue
Urpiaisentie 14 01450 Vantaa
040 779 5648
katja.gunther@vantaa.fi

Miia Siitonen

aluenuorisopäällikkö, Hakunilan alue
Kolohongan nuorisotila
Itäinen Valkoisenlähteentie 19 01280 Vantaa
0400 427 715
miia.siitonen@vantaa.fi

Taina Heino

toimistosihteeri
050 303 4663
taina.heino@vantaa.fi

Marja-Liisa Lamminmäki

toimistosihteeri
050 303 4691
marja-liisa.lamminmaki@vantaa.fi

Terttu Kuitunen

tulosaluesihteeri
050 314 6239
terttu.kuitunen@vantaa.fi

Tuija Vikstedt

toimistosihteeri
040 837 6244
tuija.vikstedt@vantaa.fi

Jyri Majuri

projektisihteeri
050 302 4903
jyri.majuri@vantaa.fi

Ajankohtaista

Instagram

Twitter