Revisionsnämnden

Ordförande

puheenjohtaja
Kaimio Tuire, vihr.


tuire.kaimio@vantaa.fi

Vice ordförande

varapuheenjohtaja
Weckman Markku, Kaupunginvaltuutettu, ps.
Minttutie 24 C, 01300 Vantaa
+358 400 703 904
markku.weckman@vantaa.fi

Medlemmar

jäsen
Ahokas Siri, luokanopettaja (KM), lastentarhanopettaja (KK), kok.

+358 50 346 7551
siri.ahokas@vantaa.fi
jäsen
al-Taee Hussein, sd.


hussein.al-taee@vantaa.fi
jäsen
el Issaoui Naima, sd.


naima.elissaoui@vantaa.fi
jäsen
Friman Reija, vihr.


reija.friman@vantaa.fi
jäsen
Iivarinen Oskari, kok.


oskari.iivarinen@vantaa.fi
jäsen
Jääskeläinen Jouko, Valtiotieteiden tohtori, kd.
Vantaa
+358 50 512 0782
jouko.jaaskelainen@vantaa.fi
jäsen
Lehmuskallio Paula, sairaanhoitaja, kok.
Kuusikkotie18 A, 01380 Vantaa
+358 40 510 2286
paula.lehmuskallio@vantaa.fi
jäsen
Phull Manav, kok.


manav.phull@vantaa.fi
jäsen
Sillanpää Minttu, vas.

+358 44 348 2312
minttu.sillanpaa@vantaa.fi
jäsen
Suoniemi Juha, ps.


juha.suoniemi@vantaa.fi
jäsen
Särkelä Jussi, Tietokirjailija, sd.
Ruskokuja 10 i, 01620 Vantaa
+358 40 847 5742
jussi.sarkela@vantaa.fi

Ersättare

varajäsen
Eerola Antero, toimittaja, vas.

+358 40 323 0176
antero.eerola@vantaa.fi
varajäsen
Eklund Tarja, Leipomotyöntekijä, sd.
Vantaa
+358 40 827 7867
tarja.eklund@vantaa.fi
varajäsen
Järä Juha, ps.


juha.jara@vantaa.fi
varajäsen
Karhu Suvi, ps.


suvi.karhu@vantaa.fi
varajäsen
Kiljunen Kimmo, sd.

+358 50 511 3088
kimmo.kiljunen@vantaa.fi
varajäsen
Norres Lasse, Yrittäjä, kok.


lasse.norres@vantaa.fi
varajäsen
Orlando Carita, Toimitusjohtaja, kok.
01350 Vantaa
+358 40 544 5519
carita.orlando@vantaa.fi
varajäsen
Rautavaara Maija, Kaupunginvaltuutettu, vihr.
01600 Vantaa
+358 50 330 2636
maija.rautavaara@vantaa.fi
varajäsen
Siniketo-Pietilä Katja, Sales Manager, kok.
Annankalliontie 15 a as 2, 01380 Vantaa
+358 50 533 3279
katja.siniketo-pietila@vantaa.fi
varajäsen
Tamminen Ida, sd.


ida.tamminen@vantaa.fi
varajäsen
Tuomela Tiina, kd.

+358 50 544 4634
tiina.tuomela@vantaa.fi
varajäsen
Viilo Mikko, Diplomi-insinööri, vihr.


mikko.viilo@vantaa.fi
varajäsen
Åstrand Stefan, r.


stefan.astrand@vantaa.fi

Nyheter

Nyheter – Vanda.fiRSS


Twitter