Opetuspisteet ja opettajien yhteystiedot

Koulun toimisto

PL 4507, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Orvokkitie 15, 01300 Vantaa

Aukioloajat: ma-pe klo 8.15-12.00 ja 13.00-16.00

kuvataidekoulu@vantaa.fi

Puhelinpalveluaika arkisin:
ma-pe klo 9.00-12.00 ja klo 13.00-14.30

Opettajat

Opettajien sähköpostiosoitteet ovat muodossa etunimi.sukunimi@eduvantaa.fi

Poikkeukselliset osoitteet: venni.ahlberg@gmail.com, pjahola00@gmail.com, tomas.derita@eduvantaa.fi, anne.r.halonen@eduvantaa.fi, aino.m.pulkkinen@eduvantaa.fi, sini.ar@icloud.com

Opettajakunta

Ahlberg Venni (huom. katso osoite yllä)
Ahola Paula (huom. katso osoite yllä)
Anttila-Rodriguez Sini (huom. katso osoite yllä)
De Rita Tomas (huom. katso osoite yllä)
Halonen Anne (huom. katso osoite yllä)
Humaloja Tiina
Leppälä Tuire
Martiskainen Riikka-Liina
Mäkelä-Saares Annamari
Niska Heli
Palmujoki Marja
Pulkkinen Aino (huom. katso osoite yllä)
Sakara Hanna
Semerdjiev Anna
Siirtola Sanna
Sorvali Kati
Wickholm Eija, kouluavustaja

Hallinto

Rehtori Juha Saari
09 8392 4345, 043 825 3756
juha.saari@vantaa.fi

Johtava opettaja Marja Juutinen
050 312 1947
marja.juutinen@vantaa.fi

Oppilashallintosihteeri,oppilasasiat ja kurssi-ilmoittautumiset
Riitta-Mari Laakkonen
043 8266 709
riittamari.laakkonen@vantaa.fi

Oppilashallintosihteeri Eija Tiihonen, talous ja henkilöstöasiat
040 6429 089
eija.tiihonen@vantaa.fi

Opetuspisteet

Opetuspisteisiin voi ottaa yhteyttä iltapäivisin ja iltaisin.

Aurinkokiven koulu
PL 2502, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Aurinkokivenkuja 1, 01700 Vantaa
043 826 9320

Kartanonkosken koulu
PL 8512, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite:Tilkuntie 5, 01520 Vantaa
040 838 0780

Kulttuurikeskus Orvokki
PL 4507, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Orvokkitie 15
01300 Vantaa
043 825 4076

Lumo
PL 6512, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Urpiaisentie 14, 01450 Vantaa
040 524 6540

Myyrmäkitalo
PL 2575, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Paalutori 3, 01600 Vantaa
0400 438 521

Ajankohtaista

Twitter